Reklama:
Reklama:

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

11 czerwiec 2018

Empire of Rim znów najlepsi

Kolejna edycja turnieju koszykówki ulicznej Streetball Brzeski zakończyła się triumfem zespołu przyjezdnego w kategorii Open Mężczyzn. Drugi raz pod rząd, a trzeci w ogóle wygrała ekipa Empire of Rim ze Strzelec Opolskich, drugie miejsce zajął Greengo z Wrocławia, a trzecie najlepsza brzeska drużyna – Allblack, która powtórzyła wynik sprzed roku.
W kategorii Open Kobiet zwyciężyły Dziewczyny ze Stali, które również zajęły pierwsze miejsce w kategorii Szkół Średnich Dziewcząt, gdzie nie miały konkurencji. Również bez konkurencji zwyciężali w kategorii Szkół Średnich Chłopców zespół Team Masło oraz w kategorii Szkół Podstawowych Dziewcząt zespół Gołębie. W kategorii Szkół Podstawowych Chłopców wygrał zespół Czarne Teletubisie, a w kategorii Mieszanej Open Crazy Mushrooms.

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE:

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA: Aleksandra Mucha (Crazy Mushrooms)
NAJLEPSZY ZAWODNIK: Tomasz Nowakowski (Empire of Rim)
KOSZYKARSKA NADZIEJA – NAJLEPSZA MŁODA ZAWODNICZKA: Wiktoria Janiec (Dziewczyny ze Stali)
KOSZYKARSKA NADZIEJA – NAJLEPSZY MŁODY ZAWODNIK: Łukasz Dudzik (Stal Brzeg)

WYNIKI TURNIEJU:

OPEN MĘŻCZYZN

Grupa A: Wrostreet Team – Empire of Rim 5:7; Greengo – Team Masło 16:3; Wrostreet Team – Team Masło 15:5; Greengo – Empire of Rim 13:8; Wrostreet Team – Greengo 9:10; Team Masło – Empire of Rim 4:8
1. Greengo 3 6 39:20
2. Empire of Rim 3 5 23:22
3. Wrostreet Team 3 4 29:22
4. Team Masło 3 3 12:39

Grupa B: CPSN – Zespół Sportowy im. Arka Fedorowicza 10:3; Allblack – KS Pawłów 11:8; CPSN – KS Pawłów 8:9; Allblack - Zespół Sportowy im. Arka Fedorowicza 14:4; CPSN – Allblack 14:12; KS Pawłów - Zespół Sportowy im. Arka Fedorowicza 11:7
1. CPSN 3 5 32:24
2. Allblack 3 5 37:26
3. KS Pawłów 3 5 28:26
4. Zespół Sportowy im. Arka Fedorowicza 3 3 14:35

Ćwierćfinały: Greengo - Zespół Sportowy im. Arka Fedorowicza 9:6; Allblack – Wrostreet Team 13:9; Empire of Rim – KS Pawłów 11:5; CPSN – Team Masło 16:0
Półfinały: Greengo – Allblack 9:7 (dogrywka); Empire of Rim – CPSN 10:7
Mecz o 3. miejsce: Allblack – CPSN 16:8
Finał: Greengo – Empire of Rim 8:10

Końcowa kolejność
1. Empire of Rim Strzelce Opolskie (Paweł Orłowski, Tomasz Nowakowski,  Patryk Kacperak)
2. Greengo Wrocław (Piotr Zadrożny, Jędrzej Łoś, Jakub Słaby, Krystian Naramski)
3. Allblack (Tomasz Pieszyński, Mariusz Gnatowicz, Michał Kucharski)
4. CPSN Prudnik (Miłosz Wójcik, Daniel Wojewoda, Łukasz Kukułka, Karol Duma)
5. WroStreet Team Wrocław (Bartosz Zając, Mateusz Rogoziński, Jakub Kamberski, Wojciech Gac)
. KS Pawłów (Michał Binek, Dawid Turkowski, Krzysztof Kalinowski, Krzysztof  Sikorski)
. Zespół Sportowy im. Arka Fedorowicza (Igor Wolf, Arkadiusz Fedorowicz, Mariusz Bednarz, Adam Prokop)
. Team Masło Pisarzowice (Krystian Bujak, Gracjan Smijski, Wojciech Masłowski, Kacper Rudnik)

SZKOŁY ŚREDNIE – CHŁOPCY
(jedyny zespół grał z zespołami z kategorii open)

1. Team Masło Pisarzowice (Krystian Bujak, Gracjan Smijski, Wojciech Masłowski, Kacper Rudnik)

SZKOŁY PODSTAWOWE – CHŁOPCY

Czarne Teletubisie – Stal Brzeg 2:3; Golden State – PŁD Basket 4:11; Czarne Teletubisie – PŁD Basket 12:10; Golden State – Stal Brzeg 4:9; Czarne Teletubisie – Golden State 4:1; PŁD Basket – Stal Brzeg 4:7
1. Stal Brzeg 3 6 19:10
2. Czarne Teletubisie 3 5 18:14
3. PŁD Basket 3 4 25:23
4. Golden State 3 3 9:24

Mecz o 3. miejsce: PŁD Basket – Golden State 10:4
Finał: Stal Brzeg – Czarne Teletubisie 3:5

Końcowa kolejność
1. Czarne Teletubisie (Mikołaj Lipiński, Jakub Szkoda, Tomasz Piwoda, Mateusz Niziołek)
2. Stal Brzeg (Aleks Rychlewicz, Kacper Bugiel, Łukasz Dudzik, Patryk Oster)
3. PŁD Basket Nysa (Sebastian Uglis, Mikołaj Huk, Michał Sojka, Kacper Tomaś)
4. Golden State (Patryk Kowalczuk, Oliwier Szczęsny, Rafał Wierzbicki, Jakub Szutkowski)

OPEN KOBIET i SZKOŁY PODSTAWOWOWE DZIEWCZĄT

Dziewczyny ze Stali – Gołębie 14:2; Atomówki – Crazy Mushrooms 1:9; Dziewczyny ze Stali – Crazy Mushrooms 8:5; Atomówki – Gołebie 12:3; Dziewczyny ze Stali – Atomówki 8:6; Crazy Mushrooms – Gołębie 11:3
1. Dziewczyny ze Stali 3 6 30:13
2. Crazy Mushrooms 3 5 25:12
3. Atomówki 3 4 19:20
4. Gołębie 3 3 8:37 14:5

Finał: Dziewczyny ze Stali – Crazy Mushrooms

Końcowa kolejność open kobiet
1. Dziewczyny ze Stali (Angelika Muszyńska, Anna Międzybrodzka, Sara Janiec, Wiktoria Janiec)
2. Crazy Mushrooms Kłodzko/Zielona Góra/Wrocław (Emilia Bartczak, Anna Stabiszewska, Aleksandra Mucha)
3. Atomówki Brzeg/Wrocław (Magdalena Bogdan, Żaneta Sobota, Marta Włodarczyk)

Końcowa kolejność szkół podstawowych dziewcząt
1. Gołębie (Kaja Ziemińska, Klaudia Hajduk, Wiktoria Majgier, Wiktoria Sowa)

SZKOŁY ŚREDNIE – DZIEWCZĘTA
(jedyny zespół grał również z zespołami z kategorii open)

1. Dziewczyny ze Stali (Angelika Muszyńska, Anna Międzybrodzka, Sara Janiec, Wiktoria Janiec)


MIESZANE OPEN

Crazy Mushrooms – Wujek, Ojciec i Dwie Matki 13:7; AAMM Stal Brzeg - Wujek, Ojciec i Dwie Matki 5:6; Crazy Mushrooms – AAMM Stal Brzeg 5:4; Crazy Mushrooms – Wujek, Ojciec i Dwie Matki 8:7; AAMM Stal Brzeg - Wujek, Ojciec i Dwie Matki 9:11; Crazy Mushrooms – AAMM Stal Brzeg 7:9
1. Crazy Mushrooms 4 7 33:27
2. Wujek, Ojciec i Dwie Matki 4 6 31:35
3. AAMM Stal Brzeg 4 5 27:29

Końcowa kolejność
1. Crazy Mushrooms Kłodzko/Zielona Góra/Wrocław (Emilia Bartczak, Anna Stabiszewska, Łukasz Jakiełek, Aleksandra Mucha)
2. Wujek, Ojciec i Dwie Matki (Magdalena Bogdan, Michał Margol, Żaneta Sobota, Kamil Bogdan)
3. AAMM Stal Brzeg (Angelika Muszyńska, Anna Międzybrodzka, Maciej Głowacki, Mariusz Kolekta)

Pokaż wiadomości

Reklama: